Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela to szczególny dzień dla wszystkich pracowników naszego przedszkola, którzy w swojej codziennej pracy dbają by dzieci czuły się w przedszkolu dobrze, a także by miło i bezpiecznie spędzały tu czas…
Nasze przedszkolaki chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym  paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki. Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci.
Na zakończenie tej miłej uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.