Drodzy Uczniowie.

 

KONKURS NA KARTKĘ WALENTYNKOWĄ dla klas I-VIII został rozstrzygnięty. Kartka musiała być ręcznie wykonana oraz zawierać oryginalne, ładne życzenia / wierszyki / złote myśli / cytaty adekwatne dla Święta w języku angielskim. Przy ocenie brano pod uwagę poprawność językową, pomysłowość, oryginalność pracy i estetykę. Uczniowie wykonali wiele pięknych kart i wszyscy zostali nagrodzeni ocenami z przedmiotu oraz punktami dodatnimi z zachowania. Zwycięzcy konkursu to:

 

Kartki w klasach 1-3:

I miejsce: Wiktoria Wojtyś kl. 2A

II miejsce: Ignacy Zdyb kl. 1A

III miejsce: Julia Nowakowska kl. 1A

Wyróżnienia:

Jan Zdyb kl.1A

 

Kartki w klasach 4-8:

I miejsce: Tobiasz Kordylasiński kl. 4A

II miejsce: Oskar Woźniak kl. 4A

III miejsce: Michalina Szostek kl. 6B

 

Wyróżnienia:

Gabriel Bąk kl. 6b

Maja Dobak kl. 4a

Tymoteusz Witczak kl. 4a

 

Za zajęcie I, II i III miejsca uczniowie otrzymają upominki.

Dziękuję serdecznie wszystkim za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom składam gratulacje.

 

Julita Domina