Lekcja otwarta z rodzicami ;)

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.
Dlatego też 8 listopada w grupie Krasnoludki odbyły się zajęcia otwarte, na które została zaproszona pani dyrektor oraz rodzice. Zajęcia  rozpoczęły się krótkim występem dzieci przygotowanym przez wychowawcę panią Marzenę Jeziorną. Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami.
Wszystkie dzieci tego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście. Przewodnimi barwami występującymi w scenografii przedstawienia była biel i czerwień.
Na zakończenie wszystkie dzieci wraz ze swoim rodzicem wspólnie wykonali kotyliony patriotyczne. ❤️??❤️?