Pierwszy Dzień Wiosny minął w naszej szkole na odkrywaniu talentów. Młodzi artyści prezentowali swe umiejętności w różnych dziedzinach: piosenka, recytacja, rysunek, taniec, gra na gitarze, gimnastyka artystyczna, ćwiczenia zręcznościowe.

Zwyciężyły: Wiktoria Bogacz i Małgorzata Fornalczyk – uczennice klasy IV b wykonując taniec na wrotkach.

Drugie miejsce: Igor Poklek.

Trzecie miejsce: Gabrysia Pilas i Julia Wachocka.

Wyróżnieni zostali: Alicja Walaszczyk i Maja Glapa, Hanna Nowak oraz Igor Kamiński i Jakub Pollok.

W tym dniu odbyły się również wybory miss i mistera szkoły w dwóch kategoriach klas I-IV oraz klas V-VIII. W tajnym głosowaniu wzięła udział cała społeczność szkolna.

Miss Szkoły 2019r.w kategorii klas I-IV została Kornelia Stempniak

w kategorii klas V-VIII Aleksandra Jaskuła.

Misterem Szkoły 2019r. w kategorii klas I-IV został Igor Kowaliński w kategorii klas V-VIII Mateusz Ignasiak.

Zwycięzcy zarówno "Pokazu Talentów" jak i wyborów Miss i Mistera otrzymali upominki ufundowane przez "Przyjaciół Szkoły".

Opiekun Samorządu Uczniowskiego