We wtorek, 6 marca 2018 roku, odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu. Ideą konkursu było zachęcenie uczniów klas I - III szkół podstawowych do rozwijania umiejętności językowych oraz utrwalania posiadanej wiedzy.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Paulina Urbańska (klasa 1), Alicja Walaszczyk (klasa 2) oraz Julia Nawrocka (klasa 3). Uczestnicy konkursu musieli wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu piosenki i treści krótkiego filmu o pogodzie, układali karty domina, wyszukiwali wyrazy należące do wskazanych kategorii, układali wyrazy z rozsypanki literowej, a także rozwiązywali krótkie testy dostosowane do ich poziomu wiedzy.

Nasza trzyosobowa drużyna zdobyła w tej rywalizacji III miejsce. Dodatkowo, w konkurencji indywidualnej Paulina Urbańska wywalczyła III miejsce w kategorii klas pierwszych. Dziewczęta świetnie się bawiły, za swoje osiągnięcia zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Gratulujemy Im serdecznie!

 Anna Kościelak