Międzyszkolny konkurs plastyczny pt. „ZIEMIA – NASZ WSPÓLNY DOM ”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie pt. „ZIEMIA – NASZ WSPÓLNY DOM”

zorganizowany przez Szkołę Podstawową NR 14 w Kaliszu. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań otaczającym światem i jego problemami, rozbudzanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska, kształtowanie postaw proekologicznych, uwrażliwianie na piękno przyrody, rozwijanie kreatywności, doskonalenie sprawności manualnej. Konkurs skierowany był dla uczniów uczestniczących do świetlic kaliskich szkół podstawowych. Zadaniem uczniów było wykonanie prac plastycznych w sposób oryginalny i ciekawy, techniką dowolną. Nasze uczennice Milena Pawelska i Ada Szymczak z klasy pierwszej zostały wyróżnione za wspaniałe i oryginalne prace. Dziękujemy Mai Mikurendzie z klasy drugiej za udział. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!.