Ułatwienia dostępu

Wizuta Ks. Bp Ordynariusza Diecezji Kaliskiej Damiana Bryla w szkole

18 kwietnia podczas wizytacji kanonicznej Parafii św. Michała Archanioła w Kaliszu naszą szkołę odwiedził znamienity Gość – Jego Ekscelencja Ks. Bp Ordynariusz Diecezji Kaliskiej Damian Bryl

- w asyście proboszcza ks. kanonika Andrzeja Chołysa. Obecność tak szanownych osobistości była zaszczytem i  wyjątkowym wydarzeniem dla całej szkolnej społeczności.
Na początku tego niezwykłego spotkania, słowa powitania wygłosiła dyrektor szkoły Beata Frontczak - Skrzypińska.
Następnie szkolny zespół ludowy Dobrzanki  oraz uczniowie klasy 5a zaprezentowali krótką część artystyczną przygotowana przez panie: Marlenę Matusiak, Anetę Plotę i Iwonę Słopień.
Głos zabrał również ks. Biskup, który, nawiązując do słów Pani Dyrektor, zwrócił m.in. uwagę, jak ważna w kształtowaniu osobowości i charakteru dzieci, i młodych ludzi, jest współpraca różnych środowisk.
 Mamy nadzieję, że wizyta ks. Biskupa w progach naszej szkoły zapisze się nie tylko na stronach naszej kroniki, ale przede wszystkim w naszych sercach i w pamięci. Cieszymy się z tych odwiedzin i życzymy Jego Ekscelencji wielu Łask Bożych w pracy duszpasterskiej w naszej Diecezji.

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Dane kontaktowe

Strefa nauczyciela