Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w szkole

Maj to niewątpliwie najpiękniejszy miesiąc w roku. To czas,  gdy przyroda zachwyca nas swoimi barwami i zapachami. To także szczególny miesiąc w historii Polski,  który jest  bardzo ważny dla Nas-Polaków.  1 maja  obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, zwany też popularnie Świętem Pracy lub 1 Maja. 2 maja  to Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, podczas którego czcimy polskie barwy narodowe. Święto 3 maja upamiętnia przyjęcie bardzo ważnego dokumentu, jakim była Konstytucja 3 maja z 1971 r. W tym roku była to 231 rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja.

W tym roku święta majowe obchodzone były przez uczniów naszej szkoły dnia 29.04.2022r. Tego dnia odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy 7b pod kierunkiem pani Marzeny Perugi Malińskiej