Mam Talent

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.

Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.

Już od samego rana w naszej szkole było widać, że nadszedł 8 marca, czyli Dzień Kobiet. Chłopcy wręczali swoim koleżankom, wychowawczyniom, paniom nauczycielkom, paniom z administracji i obsługi kwiaty, słodkości oraz drobne upominki.

Z tej okazji odbył się również apel okolicznościowy oraz konkurs Mam Talent. Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności tanecznych, wokalnych, akrobatyki, rysowania, szydełkowania i gry na keyboardzie. Atmosfera podczas konkursu była wspaniała. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę.

Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie przewodnicząca jury pani Dyrektor Beata Frontczak- Skrzypińska ogłosiła wyniki konkursu:

I miejsce- Maja Kasprzak

II miejsce- Natasza Gralińska

III miejsce Wiktoria Wierzbicka

Przyznano również dwa wyróżnienia dla Ady Szymczak i Julii Błaszczyk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zaprezentowaliście się wspaniale!!! 😊

Strefa nauczyciela