Bal Karnawałowy

W dniu 25.01.2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko.
Uczniowie zaprezentowali swoje stroje, a Pani Dyrektor wspólnie z jury wyłoniła zwycięzcę na najbardziej oryginalne przebranie.
Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Podczas zabawy zorganizowano taniec z balonem, przejście przez linę czy wylosuj i załóż.
Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek w postaci popcornu i waty cukrowej przygotowany przez Radę Rodziców.
Dzień ten dostarczył uczniom wielu przeżyć i miłych wrażeń!
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Strefa nauczyciela