Ułatwienia dostępu

„I Ty możesz zostać pisarzem” ?

Uczniowie naszej świetlicy szkolnej wzięli udział w XIV Międzyszkolnym Konkursie dla wychowanków świetlic kaliskich pt. „I Ty możesz zostać pisarzem” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 9 w Kaliszu.
Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie książeczki z napisanym własnym tekstem bajki lub opowiadania oraz wykonanie ilustracji. Jury oceniało oryginalność świata przedstawionego, poprawność zapisu oraz ciekawą oprawę plastyczną pracy.
Po rozstrzygnięciu konkursu jesteśmy bardzo dumni z naszych uczennic ponieważ Natalia Paluch i Helena Łuczak otrzymały I miejsca, Milena Pawelska otrzymała III miejsce i Ada Szymczak otrzymała nagrodę za uczestnictwo.
Gratulujemy uczestniczkom konkursu i zachęcamy do brania udziału w konkursach wszystkich uczniów.

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Dane kontaktowe

Strefa nauczyciela