Maj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. W pierwszych trzech dniach maja obchodzone są w Polsce trzy ważne święta.
1 Maja zapisał się jako Międzynarodowe Święto Pracy obchodzone nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
2 Maja został ustanowiony Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto to czci polskie barwy narodowe. Dzień Flagi poprzedza święto 3 maja.
Święto Narodowe Trzeciego Maja jest świętem państwowym, obchodzonym na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w 1791 roku. Święto jest okazją do rozmowy o patriotyzmie, o znaczeniu ojczyzny w naszym życiu i symbolach narodowych.
W tym roku Przedszkolaki trochę inaczej, ponieważ w domach z rodzinami, jednak również z dbałością podeszli do tematu pierwszych dni majowych.
Prace z grupy Skrzaty przysłali nam rodzice.
Serdecznie dziękujemy za współpracę.

22 kwietnia to Dzień Ziemi. Obchody tego dnia mają na celu krzewienie kultury i postawy ekologicznej oraz uświadomienie wszystkim mieszkańcom naszego globu problemów związanych z ekologią. W naszym przedszkolu co roku obchodzimy ten dzień. W tym roku również, jednak trochę w innej formie.

Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie.  Jak chronić nasz wspólny dom – ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny.

Przedstawiamy  prace uczniów z grupy Skrzaty 6-latków.

Gratulujemy.

Czekamy na więcej prac.

Podczas, gdy przedszkole zamknięte z powodu Koronawirusa, nasze przedszkolaki jednak nie próżnują i cały czas pracują.
Dzieci z grupy 6 - latków przesłali nam zdjęcia swoich prac.
Serdecznie dziękujemy.
Do zobaczenia

Tak pracuje najmłodsza grupa przedszkolna - Krasnoludki

Praca zdalna - jednak jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi wychowankami i rodzicami.

Pozdrawiamy.

Zdalne lekcje ? Nie tylko w szkole. Nasze przedszkolaki również dzielnie pracują.

Wykonują zadania, które zaproponowała im Pani, ale nie tylko. W okresie przedświątecznym pomagali dzielnie swoim rodzicom.

Życzymy dużo zdrowia.

W ramach akcji podziękowanie dla Medyka, nasi wychowankowie z przedszkola wykonali pracę plastyczną.
Autorem pracy jest Jan Zdyb z grupy 6 latków.
Gratulujemy i dziękujemy.