W ramach współpracy ze szkołą, dzieci z grupy Smerfy odwiedziły swoich starszych kolegów ze świetlicy. Zaprezentowały taniec ,,Moja Maryneczka". Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia!

W piątkowe przedpołudnie na początku lutego rozpoczęliśmy naszą wspólną zabawę karnawałową. Dzieci ze wszystkich grup bawiły się na pięknie udekorowanej sali. Skoczna muzyka zachęcała do tańca, a w przerwie dzieci mogły przez chwilę odpocząć i napić się soczku. Zachęcamy do obejrzenia galerii kolorowych strojów dzieci.

Dzieci z grupy Smerfy i Skrzaty obejrzały spektakl pod tytułem ,,Baśnie polskie". Były w nim zawarte fragmenty baśni: ,,Złota kaczka", ,,Żywa woda", ,,Szewczyk Dratewka". Przedszkolakom bardzo podobał się występ oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, gdzie na auli wystąpił Teatr z Wrocławia IN-ART.

Dzień Babci i Dziadka jest bardzo ważnym wydarzeniem dla wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu również uczciliśmy to święto. Wierszyki, piosenki i tańce bardzo wzruszyły naszych drogich gości. Życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnucząt!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z najstarszej grupy przedstawiły jasełka. Goście licznie przybyli na uroczystość, a po części artystycznej rozpoczęto wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to dzień pełen wzruszeń i wielkiej radości!

Dnia 10 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Filharmonię z Częstochowy. Tym razem instrumentami były piękne głosy wokalistów. Dzieci poznały poszczególne nazwy głosów: sopran, alt, tenor, bas. ,,Zimowa opowieść" składała się ze świątecznych piosenek oraz zagranicznych kolęd. Była to niezwykła podróż do zaczarowanego świata dźwięków!