Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale.

Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu odbył się 10 lutego br. Przed rozpoczęciem balu wykonano pamiątkowe zdjęcie. Podczas zabawy karnawałowej odbyły się konkursy, prezentacja karnawałowych strojów i rozpoznawanie bohaterów bajek za które dzieci były przebrane. Zabawa odbywała się przy dziecięcym repertuarze i najnowszych hitach muzycznych. W przerwie na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Bal umożliwił spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych bajkowych strojów.

                                                                                                      Kolejny bal już za rok.