Na początku lutego 2018 roku w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny na temat „Pejzaż zimowy”.

Celem konkursu było rozwijanie sprawności manualnej dzieci, pomysłowości, oryginalności, stworzenie szansy do wykazania się swoimi umiejętnościami i uzdolnieniami, propagowanie wśród uczniów różnych technik plastycznych, utrwalenie tradycji i zwyczajów świątecznych.

Konkurs cieszył się popularnością wśród uczniów uczęszczających do świetlicy. Prace oceniane były przez wychowawców świetlicy. Przy ocenie brane były pod uwagę: pomysłowość, estetyka, ciekawa technika wykonania pracy.

WYNIKI KONKURSU

I miejsce – Radosław Kubiak
II miejsce – Julia Wachocka
III miejsce – Emilia Paszeka

Wyróżnienia: Anna Olszyna, Gabriela Gajda, Alicja Walaszczyk, Natalia Głowacka, Laura Maćczak

 

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Wychowawcy świetlicy