Szanowni Państwo

 

serdecznie zapraszam do udziału w konkursie egologicznym pn. „Akcja segregacja”.

Zadaniem w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej/ artystycznego projektu grafiki komputerowej/ plakatu/ prezentacji multimedialnej/ itp dowolną techniką, w tym również techniką komputerową przez uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Forma dowolna (być może szóstoklasista będzie robił prezentację, którą potem wykorzystamy edukując na zajęciach w szkole, a maturzystka zrobi piękny rysunkowy plakat pisakami). Wszystko zależy od ich pomysłu. Jedyny warunek to praca ma zachęcać do segregacji odpadów komunalnych w sposób kreatywny, wesoły i nowatorski. Regulamin jest dostępny na stronie www.kalisz.pl.

Z wyrazami szacunku

-- 
Ewelina Dudek
Naczelnik
Wydziału Edukacji
Urząd Miasta Kalisza