Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było normalne, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.
Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.
W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii oraz reżimem sanitarnym nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele pożegnają się ze swoimi podopiecznymi na spotkaniach w wyznaczonym terminie wg harmonogramu podanego wcześniejszą wiadomością.
Przypominamy, że uczniowie, rodzice odbierający świadectwa muszą być zdrowi bez żadnych oznak chorobowych (obowiązują maseczki, rękawiczki jednorazowe oraz własne długopisy w celu pokwitowania odbioru świadectwa).
Jednocześnie Dyrekcja ZS-P Nr 3 w Kaliszu zwraca się z prośbą o nie przynoszenie kwiatów, upominków itp. w podziękowaniu za pracę i opiekę w roku szkolnym 2019/2020 nad uczniami. Bardzo proszę o uszanowanie zdrowia swojego, swoich dzieci i naszego.

Dziękujemy

Z wyrazami szacunku,
Monika Karpisiewicz
Dyrektor
Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 3
w Kaliszu