Hajdasz – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka

zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia Crea Dance Fit!

Zajęcia obywają się na terenie Szkoły Podstawowej nr 22 w Kaliszu

program Crea Dance Fit - to zabawa i nauka:

- HIP-HOP, JAZZ, ZASADY FAIR PLAY, GRY INTERAKTYWNE, GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO , MODA

Dodatkowym elementem jest uruchomiona przez nas od tego roku aplikacja edukacyjna (bezpłatna dla dzieci), której innowacyjność mierzona jest na skalę międzynarodową. Aplikacja ta zbudowana jest w sposób przestępny i intuicyjny dla wszystkich dzieci. Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieci.

Wszystkie dzieci na specjalnych pokazach, na których prezentują swoje umiejętności przed rodzicami otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.

Zapraszamy na zajęcia w piątki w godz. 12.40-13.25

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej

Jeśli dziecko nie jest przyprowadzane na zajęcia to nasz nauczyciel zabierze Państwa dziecko ze świetlicy, a po przeprowadzonych zajęciach do świetlicy odprowadzi.

www.hajdasz.pl, tel.513 091 910