W czwartek 23 stycznia 2020r. dla uczniów naszej szkoły zorganizowano coroczny bal karnawałowy. Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali Batman i Spiderman, widziano też kotka, pieska oraz najprawdziwszą księżniczkę! W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez uczniów klasy 8. Nie obyło się bez degustacji popcornu i waty cukrowej. Dla każdego uczestnika balu Rada Rodziców przygotowała sok.