Informujemy, że 22 września 2019 r. na zlecenie Miasta Kalisza organizowany jest rajd rowerowy wraz z piknikiem rodzinnym na placu i polanie przy kaliskiej Baszcie Dorotka.

Rajd będzie mieć charakter czysto rekreacyjny, a trasa będzie prowadzić po kaliskich drogach rowerowych. Uczestnicy wyruszą o godzinie 10:00 z Głównego Rynku i po około godzinie dotrą na metę wyznaczoną przy Baszcie, gdzie od godziny 11:00 trwać będzie Piknik rodzinny.

Zaplanowano liczne nagrody i atrakcje dla uczestników obu wydarzeń. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Wydarzenia są elementami kampanii informacyjno-promocyjnej „Kalisz. Czas na Twój Ruch!” realizowanej w ramach projektu pn. „Rozwój systemu komunikacji publicznej Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej wraz z modernizacją oświetlenia ulicznego – Miasto Kalisz” dofinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.