Kotlina Kłodzka to piękny zakątek Polski. Przekonali się o tym uczniowie klasy 5a i 6 wraz z panią Anią, Iloną i Jolą spędzając tam trzy niezapomniane dni.

Nie było czasu na nudę, gdyż dni wypełnione były różnymi atrakcjami. Zwiedziliśmy kopalnię złota i Park Techniki w Złotym Stoku oraz Twierdzę w Srebrnej Górze. Nie zabrakło również wyprawy w góry – wspięliśmy się na Szczeliniec Wielki, pokonaliśmy kręty labirynt Błędne Skały. Dzięki Panu Przewodnikowi wzbogaciliśmy swoją wiedzę na temat historii Kotliny Kłodzkiej. Spacerowaliśmy również po parku zdrojowym w Dusznikach Zdrój. Po intensywnym dniu nie zabrakło nam energii na wspólne zabawy w pensjonacie położonym na wysokości 850m.n.p.m., gdzie dbano o nasze brzuszki serwując nam pyszne potrawy. Z plecakami pełnymi wrażeń i pamiątek wróciliśmy w środę cali i zdrowi do domu.