"Pokaz Talentów" odbył się już po raz czwarty w naszej szkole w powiązaniu z Powitaniem Wiosny.

Miał on na celu promowanie i rozwijanie talentów uczniów naszej szkoły.

Chętni uczniowie z klas I - VII zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie bądź inne przed całą społecznością szkolną.

Występy oceniała szanowna Komisja w składzie której zasiedli :

- p. Ewa Witczak

 - p. Anna Śmietańska

- p. Agnieszka Zmyślony

Prowadzącymi konkurs były uczennice klasy VII a Aleksandra Stempniak oraz VII b Magdalena Wójcik. Nad przebiegiem popisów czuwała p. Jolanta Gilicka i p.Anna Kościelak.

Inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem młodzieży, gdyż  do udziału w popisach mogli zgłaszać się wszyscy, którzy chcieli pochwalić się swoim talentem i pasją. Pomysłowość uczestników przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów i jury. Do konkursu zgłosiło się bowiem 37 uczestników.

Efektem podejmowanych działań było nie tylko wyłonienie ciekawych osobowości, ale także promowanie działań artystycznych. Zaobserwować można było zaangażowanie, nie tylko w samą prezentację, ale także w sposób jej przygotowania. Jury musiało podjąć trudną decyzję, gdyż wszystkie występy bardzo się podobały.

Talentem roku szkolnego 2017/2018 została Natalia Kliszewska uczennica klasy VII a.

 

                                                                                                                 Gratulujemy !