Akcji Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu i jej Głównego Partnera - PKO Banku Polskiego.

Akcja jest skierowana jest do wszystkich kaliskich przedszkolaków i uczniów klas 0-3.

REGULAMIN AKCJI LITERKA DO LITERKI – GROSIK DO GROSIKA

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu i PKO BANK POLSKI S.A.

postanowili połączyć swoje siły, aby wyrobić pozytywne nawyki u najmłodszych: biblioteka – czytania, a bank – oszczędzania!

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

Dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie zerówek i klas I-III szkół podstawowych, którzy mają własną kartę biblioteczną.

CO, GDY NIE MAM KARTY BIBLIOTECZNEJ?

Żaden problem! Zostanie założona na miejscu, podczas wizyty w bibliotece z rodzicem lub opiekunem prawnym. Na pewno karta biblioteczna jeszcze się przyda, ponieważ uprawnia do  korzystania z księgozbioru we wszystkich filiach MBP w Kaliszu.

P.S. Nie zapomnij o numerze PESEL, gdy po raz pierwszy przyjdziesz do biblioteki.

JAKIE SĄ ZASADY?

Bardzo proste:

za wizyty w bibliotece i wypożyczanie książek uczestnicy akcji otrzymują naklejki, które wlepiają do specjalnej zakładki.

GDZIE OTRZYMAM NAKLEJKI ZA WYPOŻYCZANIE KSIĄŻEK?

Oczywiście w bibliotece, a dokładnie w placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu. Adresy i godziny otwarcia dostępne są na stronie www.mbp.kalisz.pl.

CO, GDY UZBIERAM 6 NAKLEJEK?

Z zakładką i kompletem naklejek uczestnik akcji, wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym, powinien wybrać się do głównej siedziby PKO BANK POLSKI S.A. przy ul. Górnośląskiej 80, aby otrzymać nagrodę za wypożyczanie i czytanie książek.

JAKA TO BĘDZIE NAGRODA?

Nie powiemy ;) Niech to będzie NIESPODZIANKA!

CZYTAJ KSIĄŻKI, TO SIĘ OPŁACA!