W dniu 19 kwietnia 2018 r. w siedzibie organizatora (KLUB DOBRYCH SPOTKAŃ działający przy KLUBIE BLASZAK KALISKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ) odbyło się uroczyste ogłoszenie wyniku plastycznego konkursu, skierowanego do wszystkich kaliskich szkół podstawowych.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez SP Nr 3 w Kaliszu, przy współpracy z Wydziałem Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej w Kaliszu.

"Pokaz Talentów" odbył się już po raz czwarty w naszej szkole w powiązaniu z Powitaniem Wiosny.

16 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III Szkół Podstawowych.

Interesują Cię najnowsze technologie? Zastanawiasz się nad wyborem szkoły i kierunku kształcenia? Jesteś specjalistą i chcesz rozwijać swoją karierę? 6 i 7 kwietnia przyjdź do Hali Kalisz Arena na Festiwal Profesjonalistów!

We wtorek, 6 marca 2018 roku, odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Games for Fun”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu. Ideą konkursu było zachęcenie uczniów klas I - III szkół podstawowych do rozwijania umiejętności językowych oraz utrwalania posiadanej wiedzy.