W okresie wakacji sekretariat czynny w godzinach 9:00 – 14:00

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II. Do konkursu z całej Polski przystąpiło 3325 osób.

W marcu w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego dla klas 4 i 5, który miał na celu promowanie u uczniów idei uczenia się języków obcych oraz rozbudzanie zainteresowań zabytkami stolicy Wielkiej Brytanii oraz jej atrakcjami.

18 czerwca 2018r. uczniowie klasy I wybrali się do ZOO Safari w Borysowie.

14 czerwca 2018r. uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych w Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu.

Dzięki tacie Lenki 15 czerwca 2018r. mogliśmy poznać pracę ratownika medycznego. Pan Dominik i Pan Krzysztof zaprezentowali nam jak wygląda ich praca i jak należy udzielać pierwszej pomocy.