Prezes KTS Kalisz zaprasza wszystkich uczniów na turniej tenisa stołowego który odbędzie się 13 października w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Kaliszu. Szczegóły i regulamin: https://www.facebook.com/events/2319090061659745/?ti=as

24 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci zaprezentowali swoje programy całej społeczności szkolnej. Spośród 15 kandydatów wyłoniono 5 osób do Prezydium Samorządu Uczniowskiego.

Przewodnicząca – Aleksandra Stempniak

Zastępca – Natalia Urbańska

Sekretarz – Marcel Hyla

Członkowie Zarządu – Anna Zdanowicz, Wiktor Kobyłka

Uzależnienia od dopalaczy, narkotyków i innych środków psychoaktywnych

będą tematem spotkania grupy wsparcia dla rodziców

z podinsp. Romanem Szelągiem,

które odbędzie się w dniu 25 września (wtorek) o godzinie 16.00

w Szkole Podstawowej nr 4 ul. Polna 17 w Kaliszu (wstęp wolny).

Serdecznie zapraszamy!

W dniu 15 września 2018 r. na Stadionie Miejskim w Kaliszu odbył się 4 Bieg Charytatywny, w którym wystąpili również uczniowie naszej szkoły.

Tak jak w latach poprzednich nasza szkoła włączy się w kampanię "Sprzątanie Świata - Polska 2018", która odbędzie się w dniach 21 -22-23 września br.

Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom nastąpi dnia 19 września 2018 r. (środa) w Sali Recepcyjnej w Ratuszu, wg następującego porządku:

- szkoły podstawowe klasy IV-VI godz. 9.00

- szkoły podstawowe klasy VII i klasy gimnazjalne godz. 10.30