Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję organizowaną przez Centrum Języka polskiego we Lwowie gromadząc książki oraz artykuły szkolne, które przekazane zostały nowo powstałej polskiej szkole sobotnio-niedzielnej we Lwowie.

Jak co roku, uczniowie świetlicy szkolnej wzięli udział w międzyszkolnym konkursie na ozdobę bożonarodzeniową. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 7 w Kaliszu. Dnia -12.12.2018 odbyło się ogłoszenie wyników konkursu, w którym to wychowankowie naszej świetlicy otrzymali wyróżnienia. Są nimi Maja Kwiatkowska z klasy l, Anna Łakomiak z klasy l oraz Amelia Kubiak z klasy lV. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie naszej szkoły chętnie włączają się w akcje charytatywne, pomagając potrzebującym. Nie inaczej było podczas zbiórki poświęconej Wychowankom kaliskiego Domu Dziecka.

Informujemy, że w zakładce PLIKI DO POBRANIA znajduje się ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 oraz list Minister Edukacji do Rodziców.

Wszystkie barwy gdzieś przepadły,

niby kamień w studnię,

by nie spotkać się przypadkiem

z nadchodzącym grudniem……..

30 listopada 2018 r. odbył się w naszej szkole VI konkurs recytatorski ,, Polska Jesień”.

Dekoracje świąteczne czas zacząć. Wychowankowie świetlicy szkolnej przy pracy plastycznej, przygotowywali dekoracje świąteczne. Cześć dekoracji trafi na gazetkę na holu szkoły, inne będą ozdabiały sale świetlicową.