Informujemy, że w zakładce PLIKI DO POBRANIA znajduje się regulamin oraz plakat informacyjny na temat WAKACJI W MIEŚCIE.

Przypominamy uczniom pragnącym ubiegać się o Stypendium Miasta Kalisza im. Św. Jana Pawła II, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium na pierwszy okres roku szkolnego 2018/19 upływa dnia 22.06.2018 r. Prosimy o dokładne uzupełnienie wniosku w punktach 9-11.

W dniu 12.06.2018r. została podsumowana akcja „Przywróćmy dzieciom uśmiech”, która polegała na zbiórce maskotek i książeczek dla dzieci z Domu Dziecka w Kaliszu.

Pięcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej: "Biblia i przypowieści biblijne". Do konkursu z całej Polski przystąpiło 3758 osób.

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”.

Już 13 czerwca o godzinie 17:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej Arena Kalisz reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych zmierzy się towarzysko z aktualnymi Mistrzami Europy – Hiszpanami! Mecz z utytułowanymi rywalami, w miejscu będącym kolebką szczypiorniaka, doskonale wpisuje się w obchody 100-lecia piłki ręcznej w Polsce.