W piątek 9 listopada o godzinie 11:11 cała społeczność uczniowska naszej szkoły zebrała się w sali gimnastycznej w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele uroczyście odśpiewali 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

Nadszedł koniec jesiennych zbiorów, więc czas by ustanowić "Dzień Dyni" - królowej wszystkich warzyw.

W miesiącu październiku uczniowie świetlicy szkolnej wzięli udział w konkursie plastycznym międzyszkolnym pt. "Moje ulubione zwierzątko".

Jesień to piękna pora roku, która rozpoczyna rajdem jesiennym nasz nowy rok pracy zuchowej. Spotkaliśmy się w wolną sobotę 20.10.2018r. przy Baszcie Dorotce, by spędzić ten czas wspólnie z innymi gromadami.

Prezes KTS Kalisz zaprasza wszystkich uczniów na turniej tenisa stołowego który odbędzie się 13 października w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Kaliszu. Szczegóły i regulamin: https://www.facebook.com/events/2319090061659745/?ti=as

Dzisiaj wszyscy chłopcy, którzy byli w świetlicy szkolnej świętowali „swój dzień”.