Zapraszamy uczniów szkoły wraz z pedagogami na Magiczny Dzień Dziecka w Galerii Amber!

Po raz IX w Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej dla dzieci uczęszczających do świetlic szkolnych.

23 maja 2018 roku uczniowie klasy V: Antoni Bąk, Igor Kamiński oraz Piotr Nogaj wzięli udział w XVIII Biegu Urwisa organizowanym przez funkcjonariuszy Zespołu ds. Nieletnich Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji  w  Kaliszu przy współudziale Komendy Hufca ZHP w Kaliszu oraz Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

W piątek 18 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym międzyszkolny konkurs plastyczny Eko-Zabawka. Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się w SP Nr 3 w Kaliszu.

Wychowawcy naszej świetlicy szkolnej zorganizowali Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Językowy„Picture Dictionary”, którego rozstrzygnięcie odbyło się 18 maja 2018 roku.

16 maja 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie szkolnego konkursu zorganizowanego z okazji Dnia Patrona.