WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

JAK CO ROKU W KARNAWALE

 

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w dniu 27.01.2021r. odbył się bal karnawałowy w świetlicy szkolnej. Tego dnia pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach prowadzonych przez wychowawców świetlicy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci poszły do drugiej sali, aby się posilić. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, kaczuch. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Te niezapomniane chwile podczas zabawy  uwieczniliśmy robiąc bawiącym się dzieciom zdjęcia. Bal karnawałowy odbył się z zachowaniem wszelkich obostrzeń dotyczących pandemii i wytycznymi MEiN, MZ i GiS.

Dziękujemy dzieciom za wspólną zabawę. Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!