.

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3

Publiczne Przedszkole Nr 31

ul. Św. Michała 1                                                                    tel. 62 764 – 91 – 85

62-800 Kalisz                                                       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.zsp3.kalisz.pl

Ogłoszenie o naborze do pierwszej klasy

SzanownihPaństwo,
w związku z rozpoczęciem od 1.09.2022 r. spełniania obowiązku szkolnego przez Państwa syna/córkę Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 3 w Kaliszu informuje
o zapisach do pierwszej klasy na rok szkolny 2022/2023.

Nabór dzieci należących do obwodu naszej szkoły rozpocznie się 14.03.2022 r. i będzie przeprowadzony tylko w formie elektronicznej.

Zgłoszenie należy wypełnić na stronie https://sp-kalisz.nabory.pl/

Rekrutacja do pierwszej klasy dla dzieci spoza obwodu szkoły odbywać się będzie poprzez wypełnienie wniosku na w/w stronie internetowej w terminie od 1 do 10 czerwca 2022 r.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela sekretariat w godz. 7.30 – 15.30 pod numerem telefonu 62 764 91 85.

Serdecznie zapraszamy !

Beata Frontczak – Skrzypińska